ارسال شده توسط Karishma Morabia، UCB دانشجوی کارورزی، UCOP. به عنوان یک دبیرستان ، ماریا آندراد آزمون پرسشنامه علاقه شدید را گرفت و با مهندسی کامپیوتر سازگار شد. پس از انجام تحقیقات ، وی بسیار دنبال انگیزه شد تا آن را به عنوان حرفه دنبال کند. تازه از دبیرستان و یک مادر مجرد دوقلوهای یک ساله ، از خانواده ای که تحصیلات عالی را ناامید کرده بودند ، آندره در سال 2001 در کالج سانتا باربارا سیتی ثبت نام کرد و وی را بزرگ اعلام کرد. پس از بسیاری معرفی و ثبت نام رشته حفاری علمی کاربردی بدون کنکور از محاکمات و مصائب ، وی در سال 2012 به عنوان دانشجوی انتقال در UCSD پذیرفته شد. وی در طول سه ماهه اول خود ، دو کلاس را با یک استاد انجام داد که از او یاد گرفت که مشکلی نیست که تلاش کنید ، کمک بخواهید ، تمام منابع موجود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید ، در بحث ها و ساعت های اداری شرکت کنید و از همه مهمتر این که آن را ساده احمق نگه دارید. استاد دیگری او را به مضاعف ریاضی تشویق کرد. با توجه به 13 کلاس اضافی مورد نیاز ، Andrade در عوض تصمیم گرفت که در یک ریاضی جزئی باشد. "من عاشق ریاضی معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور هستم. وقتی فهم قواعد و مفاهیم را فهمیدم ، منطقی بود. انگیزه و استعداد Andrade منجر به چندین شغل تبدیل شدن به یک تحلیلگر Shazam! IT در حالی که یک دانش آموز بود. در سال 2014 ، او یک پرواز را برای موقعیت تکنسین ResNet با میز ResNet Help Desk BLOG ADMISSION GEORGIA TECH دید ، مصاحبه کرد و کار را از پاییز آغاز کرد. تا زمستان 2015 ، پاشنه آشیل اتحادیه اروپا او آموزش برای موقعیت سرب را آغاز کرد و در بهار ، به واحد همتای زیرساخت محاسبات ، جایی که خانه ای پیدا کرد ، انتقال یافت. "من با نوشتن اسکریپت ها برای کمک به مدیران سیستم خودم برای شناسایی اشیاء خط مشی گروه و معادل آنها در مک ، که یتیم شده اند ، منسوخ شده ، بدون مالکیت و غیره است." تنها سه روز پس از فارغ التحصیلی در بهار سال 2015 ، آندره یک پیشنهاد تمام وقت دریافت کرد و کار خود را به عنوان یک برنامه نویس برنامه های مقابله با دلایل مرگ و میر بالای مادران برای مادران آفریقایی آمریکایی UCSD شروع کرد. "من به طراحی و تغییر برنامه های وب ، به طور خاص برای سیستم" پیام رسانی رسمی دانشجویی "کمک می کنم." این سیستم به فرستندگان مجاز اجازه می دهد تا با گروه های خاصی از دانشجویان تماس بگیرند و سیستم های موجود را جایگزین کنند: لیست های ظهور داده شناسی عمده ، لیست های جزئی و لیست ها. در اوقات فراغت ، آندراد از صنایع دستی - دفترچه نگاری ، نقاشی ، بافندگی و ایجاد انواع دستبند با استفاده از نوارهای بیدار ، نخ ، نخ ، مهره لذت می برد. او همچنین از چگونه می توان یک رایانه 64 بیتی RISC-V قابل اعتماد رایگان / رایگان لینوکس ساخت سفرهای جاده ای به کابینت های گلاس چیست؟ بالا استر توئروس در مورد تجربه خود در برنامه EADA و برنامه فارغ التحصیلان هیلتون به ما می گوید و پایین ساحل لذت می برد پرداختن به بزرگترین چالش های محققان بالاتر و در طول زمستان از سانتا آنا به کانکتیکات در یک RV سوار شد. آخر اینکه ، او از گذراندن وقت با دختران نوجوانش لذت SLU Blog می برد. توییتر لینکدین اشتراک گذاریSpotlight: Maria Andrade – From Student to IT Professional at UCSD

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماهی های دریای کابل! کمی دیرتر kishnet.parsablog.com تور کوش آداسی دانلود رایگان مقاله FARBOD SALATINI دفتر ایمنی بیمار و آموزش همگانی بیمارستان شهدا لردگان Lori